KEPEZ ÇİLİNGİR

Kepez çilingir olarak kilit açma, her çeşit anahtar yapımı ve kilit değişim ve tamir hizmetlerimizi 35 yıllık deneyimimizle kaliteli ve güvenilir olarak sürdürüyoruz.

Antalya Kepez çilingir Merkezi: Sizlerin kilit ve kapıda yaşamakta olduğunuz problemleri çözmek için Antalya da hizmet sunmaktadır. Çünkü Anahtarı kaybolmuş veya kilitli kalmış kapıları maymuncuk kullanarak açan, bozulmuş olan kilitleri onaran, bunların montajını yapan kişi çilingirdir.  Kepez’de kilit konusunda sorun yaşamakta olan herkese yardımcı olmaktadır.

Kepez Çilingir Hizmetinden yararlanmak için 0546 471 85 03 telefondan bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. Antalya çilingir merkezi, başınıza gelen sıkıntılı kilit olaylarında direk şekilde sizlere hizmet vermektedir. Ama Kepez çilingir olarak rüzgardan ötürü kapı çarpması, arkada anahtar unutma, anahtar kaybetme ve kilidin bozulması gibi durumlarda size destek olmaktadır.

Çünkü bu tür olaylar da sık olarak başımıza gelebilmektedir. Bizler şirket olarak sizlere en hızlı ve en ideal fiyatlı çilingir hizmetini sunuyoruz. Herhangi bir sorun yaşamakta olduğunuz zaman anında bizlere ulaşabilir ve sorununuzu çözebilirsiniz.

Antalya Kepez Çilingir Hizmetleri

Ama Kepez çilingir, sizlere 7×24 hizmet vermektedir. Başınıza gelebilecek her çeşit kapı kilit problemlerine anında çözüm tavsiyeleri üreterek, bütçenize de zarar vermeden işlerinizi halletmektedir. Çilingir hizmetleri sayesinde uzman kadroyla kapı ve kilidinize zarar vermeden tüm problemleri çözmekteyiz. Kadromuz işinde uzman olduğu için her çeşit kilit probleminde hızlı bir şekilde yanınızda olmakta ve temiz işçilikle sorununuzu çok kısa bir zaman içerisinde de gidermektedir.

Eğer sizler de bu biçimde zor bir durumda kalırsanız firmamıza güvenebilir ve bizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz. Kepez çilingir olarak firmamız oda kayıtlıdır ve fiyat tarifeleri de her bütçeye uygundur. Çilingir Hizmetinden yararlanmak için 0546 471 85 03 telefondan bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Kepez Çilingir Servisi

Her firmaya güvenmemek gerekiyor. Çünkü bazı yetkisiz firmalar, hizmetlerini kötüye kullanabilir ve asla güvenilir değildirler. Ama Çilingir hizmeti almadan önce muhakkak şu noktalara dikkat etmeniz gerekiyor:

  • Firmanın anahtarcılar ve çilingirciler odasına kayıt olmasına dikkat etmek şarttır.
  • Ancak bu biçimde işletmenin merdiven altı bir firma olmadığını öğrenebilir ve güvenebilirsiniz.
  • Çilingirci geldiği zaman muhakkak ona kimliğini sormanız gerekiyor.
  • Muhakkak kalfalık ve ustalık belgesinin olması zorunludur.
  • Ama firmanın sabit bir iş yeri adresi olması gerekiyor.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Telefon: 0546471 85 03

İLETİŞİM FORMU

HARİTA KONUMU